Villa taşıma işlemleri çok basit bir iş olmadığını yıllardan beri birçok haber sitelerinde belirtiyoruz. 2005Yılından beri İstanbul merkez kuruluş olmak üzere; Türkiye’de sayısız villa taşımacılığı hizmetleri sunan ve bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştiren Kandemir nakliyat ve ailesi; hızla kendini geliştirerek ülkemizin 81 iline kadar hizmet verebilecek potansiyele sahip olmuştur.

Villa Taşımacılık

Villa Taşımacılık hizmetlerini sunan en iyi nakliyat şirketlerinin başında firmamız gelmektedir. Sahip olduğumuz bu potansiyeli her alanda değerlendiren firmamız ana hizmet dalı olan evden eve taşımacılık alanında gün geçtikçe geliştirerek kolaylaştırmaktadır. Ev taşımacılığı alanına giren ağır hizmet dallarından biri olan villa taşımacılığı, firmamız tarafından her açıdan başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Villa taşıma hizmetlerinde; %100 güven tazeleyen ve her alanda önemli iş adamları ve kadınlarını referans olarak sistemine kayıt ettiren firmamız; siz değerli müşterilerimizin tercih noktasında işini kolaylaştırmaktadır.

Villa Taşımacılığı

Firmamız her sektörün bir markası gibi kendi sektöründe de bir marka haline gelmiştir. Villa taşımacılığı alanında malzeme ve ekipman konusunda kendini geliştiren; her zaman taşıma işlemlerini kolaylaştıran bir sistem ile siz değerli müşterilerimizin zahmetsiz bir şekilde taşınmalarını sağlamıştır.

Villa Taşıma Hizmetleri

Villa taşıma hizmetleri ile ilgili olarak; Firmamız evden eve nakliyat sektörünün personeller üzerinden başarılı olacağını bildiği için taşımacılık hizmetlerinde personel seçimine önem vermektedir. Bu konuda büyük bir titizlik ile hareket eden şirketimiz en önemli noktası personel olarak belirlemiştir. Bunu takip eden malzeme ve verilen sözler olarak sıralamaktadır. Villa taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz. Paketleme sistemi, araç filosu gibi resimlendirmeler yaparak sizler güzel bir sunum yapmış bulunmaktayız. Firmamızın villa taşımacılığı hizmetlerinde ne kadar başarılı olduğunu referans listemize bakarak ta görebilirsiniz.

Villa Nakliye Şirketleri

Sigortalı Villa Taşımacılığı

Kandemir ailesi olarak tüm villa taşımacılığı hizmetlerinizde değerli yada değersiz olsun en ufak çöpünüze kadar sigortalama hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm sigortalama hizmetlerini güvenceniz adına sizlerin adına yapıp tarafınıza poliçenizi ulaştırmaktayız. Kandemir Nakliyat ailesi olarak; yıllardan beridir bir çok  firma ile çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda büyük bir titizlik ile hareket eden firmamız, müşterilerinin mağdur olmaması için elinden geldiğince profesyonel hareket etmektedir

Villa taşımacılığı ne kadar sürmektedir?

taşınacak eşyanın miktarı, gideceği mesafe ve istenilen hizmet şekline göre değişkenlik göstermektedir.

Villa taşıma fiyatları ne kadardan başlamaktadır?

en dip rakamlar 1500 TL’Den başlamaktadır. Yapılan inceleme sonucunda net bir şekilde fiyat ortaya çıkmaktadır.

Villa taşıma hizmetlerinde hangi sigorta firması ile çalışıyorsunuz?

firmamız tüm villa taşıma hizmetlerinde ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır

Villa taşımacılığında hangi hizmetleriniz var?

Mobilya, Beyaz eşya, elektrik gibi tüm ev taşıma hizmetlerinde gerekli görülen ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

28

32