Parça eşya taşımacılığı ile ilgili sürekli olarak firmamızdan destek istenilmektedir. Yıllardan beri firmamız bu konuda büyük bir çaba sarf etmektedir. Türkiye’nin şehirler arası ev taşıma şirketi olan firmamız, Türkiye’de bulunan tüm insanlara ulaşmak adına parça eşya taşıma hizmetlerini devreye sokmuştur. Diğer bir adı olan parsiyel taşımacılık hizmeti ile müşterilerimize kargo taşımacılığı şeklinde destek vermektedir. Tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi bu hizmet gurubundan da firmamız sigortalı olarak çalışmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi denildiğinde akla her türlü kullanılmış ev eşyası, ofis eşyası, yeni eşyalar gelebilir.  Adından da anlaşıldığı gibi bazen birkaç parça eşya bir yeren başka bir yere taşınması gerekebilir.  Bu durumda uygun bir bedel ile kargo firmaları yerine evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmaya çalışırız. Bu konuda kargo firmaları, düzensiz ve pahalı hareket ettikleri için; genellikle müşteriler evden eve nakliyat firmalarına zaman konusunda uyum sağlayarak istedikleri lokasyona yönelen firmalar ile çalışmaktadırlar. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde yıllardır hizmet veren Kandemir nakliyat ile sizde tanışabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı her firma ile yapılacak bir iş değildir. Firma; önce bu hizmet sağlamak için gelen tüm müşterilerin eşya listesini ve güzergahını alarak onları aynı güzergaha uyan müşteriler ile birleştirmektedir.  Genellikle; şehirler arası bölgelere gönderilen araçlar; büyük kamyonlar olduğu için parça eşya taşımada en az 4 en fazla 8 parça ile hareket edilmektedir.  Firmamız profesyonel ekibi ile parça eşyaların paketlemesini yaparak listesini hazırlıyor. Daha sonra ekibimiz tüm eşyaları bölüm, bölüm araçlara yerleştirerek yeni adreslerine güzergah hesaplamasına göre düzenli bir şekilde göndermektedirler.  Kandemir nakliyat firması ile detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın kurumsal web adresi içinde yer alan parça eşya taşıma bölümüne ait parça eşya taşımacılığında nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda bilgi alabilir.  Ve ona göre firma ile gerekli anlaşmayı sağlayabilirsiniz   Parça Nakliyat Şirketleri

Parça nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız. Çünkü parça nakliyat hizmetleri gerçekten görüldüğü gibi basit bir iş değildir. Bu iş için büyük bir emek gerekmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak; özellikle şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerine büyük önem vermekteyiz. Profesyonel ve güvenilir ekibimiz ile tüm eşyalarınızı sistemli olarak taşımaktayız. Parça nakliyesi yapan firmalar ile ilgili araştırma yaparken lütfen çok dikkatli bir şekilde hareket ediniz.

Türkiye’nin en büyük nakliyat firması ile 81 ile yapılan taşımacılık hizmetlerinde parça eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Kandemir nakliyat firmasına taşıtabilirisiniz. Firmamız her hafta düzenli olarak hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerini iki gruba ayıran firmamız özellikle sizler için parça eşya taşıma işlemlerinde birçok araç ile Türkiye’nin her yerine gitmektedir. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

34

30