Evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman ilk tercih edilen nakliyat firması olduk. Bu konuda yeterli donanıma sahip olmamız ve verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirmemiz etkili olmuştur. Profesyonel evden eve nakliyat firması olarak; Özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Kış aylarına özel kampanyalar başlatarak müşterilerimize destek vermekteyiz.

Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde İndirim Başladı. Hemen Teklif Alabilirsiniz.

Nakliyat
Nakliyat işlerini çok basit gören insanlara şimdi bir ev taşımacılığı nasıl yapılır? sorusuna cevap vereceğiz. Aslında evden eve taşıma genel anlamda basit görünen ama işin ehli olmayan insanlarla yapılmaya çalışıldığında zorlaşan bir hizmet haline gelmektedir. Eğer eviniz taşınacaksa şu konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz.